KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912045
nr 1491 2045
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Skanstull. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x67 cm
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:17:28
150 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm